Rukomet žene Premjer liga  : HADŽIĆI – BORAC    24:22   ( 13:8 )

Published On 10. November 2019. | By saliha | Sport

HADŽIĆI: Sprtska dvorana. Gledalaca oko 200 Suci : Žarko Hristić i Ante Rašić. Delegat Zijad Jukić Rezultat utakmice Hadžići- Borac 24:22  poluvrijeme  ( 13:8 ).

HADŽIĆI: Selimović, Čajić 1, Đelilović, Đurđević, Knezović  9, Malanović 4,Šehić  Čahtarević 2, Lončar 3, Tanović, Demić 2, Halebić 3, Telarević, Mehremić. Trener:Alma Čehajić-Hadžović.

BORAC : Vukosavljević, Novaković 4, Ognjatović 3, Bilčar, Majstorović 5, Ćurić, Šehovac 2, Kočić, Šikić 1, Ćutković 4, Nišić, Kodžoman, Vulić, Bogojević 3. Trener:Rade Unčanin.

Za razliku od prvog poluvremena kada su domaće vodile pet zgoditaka razlike u nastavku gošće su zaigrale znatno bolje i u samom finišu izjdnačile  na 21:21, pa 22:22.

Kada se mislilo da će „Hadžićke golubice“ posustati i bar bod odlepršati u Banja Luku, gošće prave nekoliko grešaka  što domaće koriste i zaredom postižu dva zgoditka. Bila bi zaista šteta da je rezultat bio povoljniji za gošće. Tokom cijele utakmice Hadžićake su vodile, imale igru, posebno u prvom poluvremenu.

Finiš utakmice  boljka je ove ekipe.U nekoliko susreta ponestaje im koncetracije, opuste se, što bi ih protivničke ekipe  mogle  i te kako kazniti. Zato bi u narednom periodu više pažnje trebali posvjetiti ovom  segmentu igre.