RUKOMET: HADŽIĆI – DUBICA   34:25    ( 15:11 )

Published On 9. March 2020. | By saliha | Sport

HADŽIĆI: Sporska dvorana. Suci:Dražen Begić i  Andrija Knezović. Rezultat utakmice Hadžići – Dubica  34:25, poluvrijeme 15:11.

HADŽIĆI: Selimović,A. Čajić 2, Đurđević, Knezović 9, Malanović 6, Šehić 1,  Čahtarević 3, Lončar 1, Ibrica, Fejzić 1, Z.Čajić, Demić 2, Halebić 6, Bujak 2, Telarević, Suljić 1.Trener: Nedžad Mašić.

DUBICA:Stojnić 1, Majkić 2, Đenadija,Misirača, Kondić, Kršić 8, Grbić 4, Babić 2, Milanković 3, Majkić, Maksimović 5.Trener: Boris Suvajac.

„Hadžićke golubice“ lako su došle do pobjede.Gošće su u prvom poluvremenu pružili dobar otpor, ali u nastavku su posustale, ili bolje reći domaće pružile mnogo bolju igru.

Kada je rezultat utakmice već bio odlučen trener domaćih šansu je dao mlađim igračicama,što je svakako za pohvalu.Jer ,treba se „kaliti“ u ovakvim prvenstvenim utakmicama,razbiti strah od igre i sticati iskustvo.Očito radi se o iskusnom treneru, koji dobro radi svoj posao.