Hadžićki atletičari blistali u Zetri
U Zetri je danas održano Dvoransko atletko prvenstvo BiH za mlađe kategorije. Hadžićanin Hamza Šehic ponovo je osvojio zlato na 60m sa novim ličnim rekordom 7:66, srebrene medalje su osvojili Nejra Kadić, Ajdin Drina, Hana Šehic, Salih Pezo i Ajla Reizbegović.
– Nas iz Hadžića je bilo 40 takmičara. Svi su nastupili u 2 discipline 60m i 60m prepone. Dosta je palo ličnih rekorda i pored jakih konkurencija većinom smo zauzimali 4 mjesta.
Nastup su uzeli atletičari drugih klubova iz BiH, Ilijaša, Bosne sarajevske, Zenice, Sokoca, Banja Luke, Brčkog, Zvornika, Tuzle, tako da smo zadovoljni nastupom. Čestitam svima na borbenosti – rekao je trener hadžićkih atletičara, članova AK Sarajevo Muhamed Fisović.


















Facebook 11
Twitter 15
YouTube