SAMIR HRNJICA ODGOVORIO KANTONALNOJ TUŽITELJICI: “Nema organizatora kada je narod izašao da se pobuni, jedino da 3.000 ljudi uđe u Tužilaštvo”

Published On 16. February 2026. | By saliha | Vijesti

Kada su u pitanju današnji protesti i rezultati istih kazao je kako su mnogo ponosni na cijeli narod i na našu omladinu koja se odlučila boriti lavovski

Jedan od učesnika protesta Samir Hrnjica za “Avaz” je prokomentarisao današnju informaciju da su predstavnici protesta pozvani u Tužilaštvo Kantona Sarajevo, ali da se niko nije mogao izjasniti kao organizator.

– Kako će biti organizator kada je narod izašao da se pobuni? Jedino da uđe 3.000 ljudi u Tužilaštvo – kazao je Hrnjica za “Avaz”.

Kada su u pitanju današnji protesti i rezultati istih kazao je kako su mnogo ponosni na cijeli narod i na našu omladinu koja se odlučila boriti lavovski.

– Što se tiče daljih planova ono što vam mogu reći je da smo tek na početku i da idemo još jač i još bolje – poručio je Hrnjica.

Podsjećamo, iz Tužilaštva KS su se oglasili tokom samih protesta.

– Glavna kantonalna tužiteljica Meliha Dugalija htjela je primiti u Ured predstavnike protesta, međutim, niko se nije mogao izjasniti kao organizator – kazali su iz Tuzilaštva KS ranije.

Slobodna Bosna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *