Veterani Sarajeva osvojili malonogometni turnir u Hadžićima.
Veterani Fudbalskog kluba Sarajevo osvojili su malonogometni turnir u Hadžićima, pobijedivši veterane Željezničara u finalnoj utakmici rezultatom 4:0. Strijelci za bordo ekipu bili su Smječanin, Čimić, te Obuća, koji je postigao dva pogotka.
U polufinalnoj utakmici, veterani s Koševa bili su bolji od Radnika iz Hadžića, rezultatom 3:2. I na toj utakmici, bivši napadač kluba, Emir Obuća, postigao je dva gola, a jedan gol postigao je i Almir Turković, koji je izabran za najboljeg igrača turnira.
“Prezadovoljni smo, zaista. Naša ekipa je odlično odigrala. Naglasio bih da smo nastavili niz pobjeda protiv veterana našeg gradskog rivala, Željezničara, gdje već dvije godine na raznim turnirima ne znamo za poraz”, kazao je trener veterana FK Sarajevo, Nedim Runda, dodavši:
“Ovom prilikom želio bih u ime ekipe veterana Fudbalskog kluba Sarajevo poželjeti stručnom štabu i igračima sretan početak proljetnog dijela prvenstva. Potrebno nam je zajedništvo i, nadam se, da ćemo svi skupa slaviti uspješnu sezonu”
Za ekipu veterana Sarajeva, na malonogometnom turniru u Hadžićima nastupili su: Adis Čimić, Amar Ferhatović, Džemo Smječanin, Admir Hasančić, Mirza Selimović, Ibro Hodžić., Almir Turković, Memnun Suljagić.
fcsarajevo.ba








Facebook 11
Twitter 15
YouTube