GRADONAČELNIK PODGORICE Ivan Vuković: Imam potrebu da se izvinim zbog govora premijera Abazovića

Published On 11. July 2022. | By saliha | Aktuelnosti, Vijesti

Da se više nikada i nikome ne ponovi, istakao je Vuković

Gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković oglasio se na svom Twitter profilu povodom današnje izjave premijera Crne Gore Dritana Abazovića na komemoraciji održanoj povodom 27. godišnjice genocida u Srebrenici.

Naime, Abazović je u svom govoru kazao da “genocid nije počinjen nad Bošnjacima, nego nad ljudima”.

– U znak sjećanja na žrtve genocida u Srebrenici, položili smo vijenac na spomenik u parku na Pobrežju. Da se više nikada i nikome ne ponovi!

Osjećam potrebu i da se našim prijateljima u Bosni i Hercegovini izvinim zbog govora premijera Abazovića na komemoraciji u Potočarima – napisao je Vuković na Twitteru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *