Žrtve poplava: U Doboju pronađeno šest leševa
Direktor policije RS Gojko Vasić izjavio je danas da je u Dobojupronađeno šest leševa zasad nepoznatih osoba, najvjerovatnije koji su se utopili usljed poplava ili ih su ih na prostor tog grada donijele bujične vode.
Ti leševi su pronađeni na otvorenom, a tek nakon obdukcije moći se govoriti o identitetu stradalih.
Ovi leševi su pronađeni nakon što se voda povlači iz gradskih ulica Doboja.
Vasić je potvrdio da je u Šamcu također stradala jedna osoba, koja je pala u vodu prilikom penjanja uz stepenice.
S ovim informacijama, u RS je dosad evidentirano ukupno 10 žrtava usljed poplava.
radiosarajevo.ba








Facebook 11
Twitter 15
YouTube