Vrančići bolji od Grivića,veterani RVI- JOB-a 5:3

Published On 21. June 2017. | By saliha | Sport

Godišnjicu odbrane mjesta i pogibije pripadnika  TO I MUP-a R BiH  mještani Grivića i Vrančića obilježili su  sportskim i kulturnim manifestacijama.

Održan je  turnir u odbojci na kojem su učestvovale učenice osnovnih i srednje škole.

Interesantna je bila i tradicionalna utakmica u malom nogometu  između Grivića i Vrančića.Mada je rezultat bio u drugom planu pobjedili su Vrančići 4:3.

Za Griviće su igrali:Mujo Telarević,Aldin Proha,Tarik Proha, Meris Sadiković, Jasmin Čović, Dino Telarević, Arnes Ferhatovć i  Ibrahim Mujić.

Vrančići su bili  u sastavu: Zifet Đelko, Edis Drina, Amel Drina, Muharem Merđanović, Adis Smajić, Anel Đelko i  Armin Drina.

Održana je i utakmica između veterana Ratnih vojnih invalida i Jedinstvene organizacije boraca.

Sastav RVI: Mujo Telarević, Đevad Čović,Nermin Drina, Ferid Ramić, Elvedin Fazlibašić i Tarik Proha.

Ekipa JOB-a:Đevad Musić,Seđad Kalem, Semo Sadiković, Nermin Sadiković,  Zifet Đelko, Nijaz Dupovac i Midhet Sabrić.

Nakon uzbudljive i interesantne borbe  pobjedila je ekipa RVI sa 5:3.

Uspomene na svoje velike heroje ovdje će, kako kažu, trajno čuvati kroz sportske, kulturne i druge manifestacije.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *