PREMJER LIGA RUKOMET  ŽENEHADŽIĆI– GORAŽDE      30:27     ( 16:13  )

Published On 14. March 2019. | By saliha | Sport

HADŽIĆI: Sportska dvorana . Gledalaca oko 100. Suci: Ivo Bošnjak i Josip  Marić. Delegat: Amor Alibegović.

HADŽIĆI : Selimović, Čajić 3, Đurđević 1, Fejzić 1, Malanović 1, Redžić 1,Čahtarević 4, Lončar 2, Knezović 9, Hrgić, Delalić, Imširović 3, Halebić 5, Telarević.Trener : Alma Hadžović.

GORAŽDE: Andrić,Hubjer,Pavičević, Išpanović 8, Kostić 10, Tatjana Delić  1, Borčak, Anđa Delić 1,Bujak 2, Oputar 5.Trener:Ibrahim Popović.

Susret u kojima su, u svakoj ekipi , dominirali po dvije rukometašice. Kod domaćih to su  Maja Knezović i Adna Halebić, a kod gošći Ena Kostić i Monika Išpanović. Domaći su stalno vodile , gdje pobjeda nije dolazila u pitanje. Mada su se gošće  u 41 minuti  drugog poluvremena primake na pogodak razlike ( 18 : 17. Ovom pobjedom rukometašice Hadžića nastavljaju niz sa dobrim igrama i pobjedama.