CAZIN Krajina tuguje za mladićima nastradalim u stravičnoj nesreći

Published On 27. January 2021. | By saliha | Aktuelnosti, Vijesti

Veoma dirljivu poruku objavila je i srednja škola koju su pohađali stradali mladići

Krajina je obavijena tugom nakon pogibije dvojice mladića sinoć u Cazinu.

Veoma dirljivu poruku objavila je i srednja škola koju su pohađali stradali mladići:

– Sa velikom tugom i bolom obavještavamo naše učenike i ostalu javnost da su danas u teškoj saobraćajnoj nesreći život izgubili  Tarik Pandžić i Armin Čajić.  Tarik je bio učenik četvrtog razreda građevinskog tehničara naše Škole, a Armin je skorašnji svršenik naše Škole. Molimo Boga dragog da Tariku i Arminu podari ljepote dženneta a njihovim porodicama beskrajni sabur u ovim teškim trenucima. AMIN. napisao je direktor JU “II srednje škole” Cazin, ispred cijelog koletiva. 

Do nesreće je došlo sinoć kada je Fiat Punto, u kojem su se nalazili mladići, udario u grtalicu. U izvlačenju tijela učestvovali su i vatrogasci.

Povrijeđen je T. M., koji je s teškim povredama prevezen u Kantonalnu bolnicu u Bihaću.

avaz.ba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *