STRIJELAC JEDINOG GOLA Menalo: Sve je u našim rukama
Naš napadač smatra da je neriješen rezultat bio najrealniji
Strijelac jedinog gola za naš tim u večerašnjem remiju s Crnom Gorom (1:1) bio je napadač zagrebačkog Dinama Luka Menalo.
Menalo je dobio priliku za igru u 46. minuti, da bi u 62. zabio za 0:1.
– Lijepo je ispalo, mada bi još ljepše bilo da smo pobijedili. Na kraju nismo izdržali, ali mislim da je najrealniji neriješen rezultat – rekao je Menalo i dodao:
– Kraj je sezone, svi su jako umorni, i protivnički igrači i naši i mislim da je to razlog što izmjene dolaze do izražaja. Trenutno smo prvi, mislim da smo u dobroj situaciji, imamo domaću utakmicu protiv Finaca i mislim da je sve u našim rukama.








Facebook 11
Twitter 15
YouTube